El. paštas: info@kunoakademija.lt
Tel.: 8 607 92196
Upės g. 5, Vilnius
Darbo laikas: I-VII 10.00-20.00
Registratūros darbo laikas: I-V 10.00-18.00 VI,VII - nedirba

Mūsų paslaugos

Intensyviai drėkinanti veido odą procedūra su kolageno lakšto kauke

Kaina - 40 EUR/60 min.
Procedūrą sudaro:
• Veido demakiažas;
• Švelnus pilingas;
• Veido masažas;
• Hialurono serumas;
• Kolageno kaukė.

Kolagenas yra vienas svarbiausių odos struktūros elementų, nuo kurio priklauso odos ląstelių drėgmė, odos elastingumas, stangrumas bei odos galimybė atsinaujinti. Vykstant hormoniniams pokyčiams tirpusis kolagenas tampa netirpus, todėl odos sugebėjimas išlaikyti drėgmę labai mažėja, kolagenas nebegali sugerti ir išlaikyti to paties vandens kiekio, kaip anksčiau.
Šios procedūros dėka oda drėkinama iki pačių giliausių odos sluoksnių, užtikrinama vandens apykaita odoje bei pagerinama odos išvaizda, elastingumas bei stangrumas.

Užsakyti paslaugą tel. 8-607-92196 arba spausti čia

Intensyviai maitinanti veido odą procedūra su masažu

Kaina 35 EUR/60 min.
Procedūrą sudaro veido demakiažas, švelnus pilingas, veido masažas, serumas bei veido kaukė.

Pilingo sudėtyje yra natūralaus fermento papaino, gaunamo iš neprinokusių vaisių, kuris pašalina negyvas ląsteles. Šis pilingas suteikia odai švelnumo, drėkiną ją ir puoselėja.
Masažo dėka oda taps skaistesnė, nes iš odos pasišalins toksinai, odos ląstelės prisisotins deguonimi.
Galiausiai hialurono serumas ir maitinanti veido kaukė oda pridrėkins, pamaitins, atstatys komforto ir glotnumo jausmą. Veido oda po kaukės atgaus spindesį, dings tempimo ir diskomforto jausmas.

Užsakyti paslaugą tel. 8-607-92196 arba spausti čia

Skaistinanti veido odą procedūra

Kaina 35 EUR/60 min.
Procedūra skirta papilkėjusiai veido odai arba siekiant puikiai atrodyti prieš šventes.

Veido procedūrą sudaro demakiažas, pilingas, veido masažas, hialurono serumo įmasažavimas ir skaistinanti veido kaukė.
Pilingo sudėtyje yra natūralaus fermento papaino, gaunamo iš neprinokusių vaisių, kuris pašalina negyvas ląsteles. Šis pilingas suteikia odai švelnumo, drėkiną ją ir puoselėja.
Hemolimfodrenažinis veido masažas šalina toksinus ir skysčių perteklių, aprūpina ląsteles krauju, deguonimi ir maisto medžiagomis. Veikia ląstelių atsinaujinimo procesus bei naudingas senėjimo profilaktikai.
Hialurono serumas drėkiną odą, atstato drėgmės balansą, kuris atsiranda šaltuoju sezonu dėl šildymo ir temperatūrų svyravimo.
Skaistinanti veido kaukė šviesina pigmentines dėmeles, skaistina odą, aprūpina ją reikalingomis medžiagomis, apsaugo nuo senėjimo. Kaukėje esantys vitaminai C, A ir E turi antioksidacinį poveikį. Vitaminas A skatina odos regeneraciją bei kolageno ir elastino gamybą kas suteikia odai stangrumo.
Procedūra užbaigiama kremu, kuris mažina odos pažeidimus, gerina mikrocirkuliaciją, kapiliarų būklę, suteikia odai „liftingą“ ir gerina epidermio būklę.
Po šios procedūros oda taps skaisti, pridrėkinta ir akivaizdžiai atjaunėjusi.

Užsakyti paslaugą tel. 8-607-92196 arba info@kunoakademija.lt arba spausti čia