Darbo laikas: I-V 10.00-20.00
VI-VII 11.00-18.00

Registratūros darbo laikas: I-V 11.00-19.00
VI,VII - nedirba

Tel.: 8 607 92196
Upės g. 5, Vilnius
El. paštas: info@kunoakademija.lt

Mūsų paslaugos

Kineziterapeuto konsultacija

30 EUR/ 40 min.
Konsultacijos metu kineziterapeutas įvertina fizinę būklę: analizuoja laikyseną, raumenų jėgą, vertina pusiausvyrą ir koordinaciją, naudoja funkcinius testus. Pirminės konsultacijos metu nustatoma kineziterapinė diagnozė ir rekomenduojami tinkamiausi pratimai.

Esant poreikiui atliekama pakartotinę kineziterapeuto konsultaciją, skirtą įvertinti, ar pagerėjo prieš tai buvusio testavimo rezultatai.
Už paslaugą galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais.
Užsakyti paslaugą tel. 860792196 arba 867395502 arba spausti čia

Individuali treniruotė/mankšta

25 EUR/ 45-50 min.
Pratimai parenkami pagal kiekvieno fizinę būklę, kineziterapinę diagnozę bei individualius poreikius ar išsikeltus tikslus. Kineziterapeutas prižiūri pratimų atlikimą, esant poreikiui, užsiėmimą sunkina arba lengvina.

Individualioje mankštoje arba treniruotėje dirbama su savo kūno svoriu ir naudojantis pagalbinėmis priemonėmis: kamuoliais, elastinėmis pasipriešinimo juostomis, volais, svareliais, nestabiliomis platformomis ir kita treniruočių įranga.
Atsižvelgiant į siektiną rezultatą, atliekami tempimo, stabilizavimo, jėgos, ištvermės, pusiausvyros ir koordinacijos ugdymo pratimai.
Taip pat yra galimybė sportuoti naudojant COMPEX SP 8.0 WOD EDITION raumenų elektrostimuliacijos aparatą, kurio pagalba galima didinti jėgą, ištvermę, sprogstamąją jėgą.
Individuali mankšta patiks tiems, kurie nori viso specialisto dėmesio ar tiesiog nemėgsta sportuoti grupėse. Nuolatinė priežiūra visada garantuoja saugią bei efektyvią mankštą.

5 kartų abonemento kaina - 118 EUR
10 kartų abonemento kaina - 225 EUR
Už paslaugą galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais.
Užsakyti paslaugą tel. 860792196 arba 867395502 arba spausti čia

Elektrostimuliacija

15-20 EUR
Elektrostimuliacija – gydymas impulsinėmis srovėmis, naudojamas audinių ir organų funkcijai aktyvinti bei stiprinti.

Elektrostimuliacija veikiami pažeisti nervai ir raumenys, vidaus organai. Sudirginus nervų ir raumenų struktūras, jos aktyvina veiklą. Ilgalaikis raumens stimuliavimas stiprina jo jėgą, tonusą ir ištvermę.
TENS impulsų terapija – efektyvus būdas kovoje su daugeliu ligų ir tinka bet kokio amžiaus asmenims. Tiek vaikams, gal net kūdikiams, kurie kartais negali pasakyti, kurią vietą jiems skauda ir seneliams, kurie dažnai skundžiasi lėtiniais raumenų skausmais. Ilgainiui vartojant tabletes jos nebenumalšina skausmo, kadangi organizmas paprasčiausiai pripranta prie jų. Elektrinis raumenų stimuliatorius yra tas būdas, kuris gali padėti susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.


Raumenų elektrostimuliacija - elektros impulsų terapija - nerekomenduojama tokiu atveju, jeigu:

- asmuo turi širdies stimuliatorių.
- asmuo serga širdies arba kraujagyslių ligomis. Naudinga pasitarti su savo gydytoju. Kontraindikacijos yra tik papildoma apsauga.
- raumens elektrostimuliacija nerekomenduojama tokiu atveju, jeigu esate nėščia.
- aumens elektrostimuliacija nerekomenduojama kai asmuo serga epilepsija.

Elektrostimuliacija atliekama su naujausiu COMPEX SP 8.0 WOD EDITION elektrostimuliatoriumi, kuris ne tik numalšina skausmą TENS funkcijos pagalba, bet ir lavina raumenų jėgą, gerina ištvermę, padeda raumenims greičiau atsistatyti po fizinio krūvio.
Bevielis Compex SP 8.0 optimizuoja jėgą ir ištvermę, padeda greičiau atsigauti, išvengti sužeidimų ir malšina skausmą, todėl jis puikiai tinka intensyviai sportuojantiems asmenims ar profesionaliems atletams.
Už paslaugą galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais.
Užsakyti paslaugą tel. 860792196 arba 867395502 arba spausti čia