Darbo laikas: I-V 10.00-20.00
VI-VII 11.00-18.00

Registratūros darbo laikas: I-V 11.00-19.00
VI,VII - nedirba

Tel.: 8 607 92196
Upės g. 5, Vilnius
El. paštas: info@kunoakademija.lt

Mūsų paslaugos

Vakuuminis viso kūno masažas „Starvac SP2 Original“ aparatu

Kaina - 0,50 EUR/1 min.
Paprastai vakuuminis masažas atliekamas kūno apimtims mažinti bei celiulito profilaktikai ar gydymui. Tačiau ne mažiau svarbi šio masažo funkcija - kraujotakos ir limfotakos suaktyvinimas. Tai aktualu žmonėms, kurie nemėgsta sportuoti, jaučiasi išsekę, jaučia žemą raumenų tonusą. Šio masažo metu stipriai suintensyvinama kraujotaka, todėl kraujas perneša gerokai daugiau deguonies, taigi žmonės jaučiasi gerokai energingesni, pakilios nuotaikos, mažėja vangumas, didėja darbingumas.

• Gydo celiulitą;
• Mažina kūno apimtis;
• Lėtina odos senėjimo procesus;
• Odos mitybai, gerina kraujotaką, limfos apytaką ir medžiagų apykaitą;
• Gydo randus;
• Aktyvina imuninę sistemą.

Ši procedūra puikiai pakelia nuotaiką, tonizuoja. Tai gali būti puiki darbo dienos pradžia. Jei diena buvo pilna rūpesčių, įtampos ir blogų emocijų, ši procedūra padės atsipalaiduoti, nusiraminti, „išsikrauti“.

Vakuumino probleminių vietų masažo (kojos, sėdmenys, pilvas arba nugara pasirinktinai) rekomenduojama trukmė - 30-40 min.
Vakuuminio viso kūno masažo rekomenduojama trukmė - 60 min. ir daugiau.

Celiulito gydymui rekomenduojama atlikti intensyvų mėnesio procedūrų kursą – 2-3 kartus per savaitę. Vėliau, palaikomąjį kursą – 2-4 procedūras per mėnesį.

Vakuuminio aparato gamintojai, gydytojai, masažuotojai vienbalsiai tvirtina, kad geriausi lieknėjimo rezultatai pasiekiami, kuomet vakuuminis masažas derinamas su fiziniu krūviu. Po masažo labai svarbu nors pusę valandos pasivaikščioti, o dar geriau pasportuoti.

Mažiausia galima procedūros trukmė - 30 min.
Dėmesio! Dėl itin žemos masažo kainos, ši procedūra nedalyvauja jokiose akcijose, nuolaidos netaikomos!
Užsakyti paslaugą tel. 8-607-92196 arba spausti čia

Anticeliulitinis masažas/Anti-cellulite massage

Pilvo zonos – 25 EUR/30 min.; kojos, sėdmenys - 30 EUR/40 min. arba 45 EUR/60 min.
Anticeliulitinio masažo metu suaktyvinta kraujotaka padeda pašalinti riebalus iš riebalinių ląstelių, aprūpina audinius deguonimi, maisto medžiagomis bei pašalinami toksinai. Taip pat atliekami masažuojamieji veiksmai padeda reguliuoti skysčių cirkuliaciją. Gydymo procesas vyksta veikiant kraujotakos, limfotakos sistemas bei po oda esantį jungiamąjį audinį, kuris dėl celiulito formavimosi susilpnėja. Gydymo eigoje oda tampa lygesnė, stangresnė, mažėja kūno dalių apimtys.

Masažo metu naudojami eteriniai aliejai, kurie skirti celiulito mažinimui.

Masažus atlieka itin aukštos kvalifikacijos specialistės!
Perkant paslaugų abonementus ir iškart mokant už 5 ar daugiau procedūrų taikoma 10% nuolaida, o mokant už 10 procedūrų - 15% nuolaida.
Užsakyti paslaugą tel. 8-607-92196 arba spausti čia

Termoaktyvus CELLO gelio įvyniojimas

15 EUR.
Procedūros tikslas:

• Mažinti celiulito požymius;
• Mažinti nuolatinį riebalų kaupimąsi;
• Stangrinti ir tonizuoti suglebusią odą, jungiamojo audinio struktūrą;
• Mažinti strijų požymius po dietų ar gimdymų;
• Stiprinti silpną jungiamąjį audinį;
• Mažinti išsiplėtusių venų ir kuperiozės požymius.

Unikali CELLO gelio molekulinė struktūra – hemolimfodrenažo optimizavimo bei adipocitų alfa bei beta receptorių darbo normalizavimo pagrindas. Preparate esančios biologiškai veiklios medžiagos normalizuoja keitimąsi medžiagomis ir viso organizmo endogeninę pusiausvyrą. Cello gelis – rezultatyvi anticeliulitinė kosmetika, kuri remiasi aromaterapijos ir natūropatijos principais. Tai priemonė ne tik celiulitui ir svoriui mažinti, bet ir patologijoms mažinti, taip pat į šį preparatą įeina anoreksogeninės medžiagos, mažinančios potraukį maistui. Pagrindiniai ingredientai: cinamonas, kiparisas, gvazdikėlių pumpurai, eukaliptas, pipirmėtė, kadagio uogos, apelsinas, citrina, rozmarinas, pelargonija ir nikotino veiklioji medžiaga.
Ypač efektyvi procedūra derinant su liekninančiais masažais.

Užsakyti paslaugą tel. 8-607-92196 arba spausti čia