Darbo laikas: I-V 10.00-20.00
VI-VII 11.00-18.00

Registratūros darbo laikas: I-V 11.00-19.00
VI,VII - nedirba

Tel.: 8 607 92196
Upės g. 5, Vilnius
El. paštas: info@kunoakademija.lt

Masažo salono „Kūno akademija“ lankymosi taisyklės

Pirmas kartas masažo salone

Apsilankymas pirmą kartą masažo salone gali būti labai idomi patirtis, žemiau keletas patarimų Jums, kad apsilankymas būtų malonus ir teikiantis malonumą.

Pirma taisyklė - atsipalaidavimas. Pirma karta lankantis masažo salone, nesivaržykite paklausti, jeigu turite kokių problemų ar abejonių apie masažą. Taip pat, labai gera mintis būtų informuoti, kad Jūs lankutės pirmą kartą, tada darbuotojai galės skirti Jums papildomai laiko atsakyti į Jus dominančius klausimus.

 

TAISYKLĖS

Visada verta žinoti etiketo pagrindus apie vietą, į kurią eisite. Jūs jausitės paprasčiau, jei žinosite bendrus dalykus, ką daryti lankantis salone.

Išjunkite savo mobiliuosius telefonus.  Labai sunku atsipalaiduoti, kai turite atsakyti į skambučius, elektroninį paštą ar SMS žinutes. 

Atvykite laiku. Tikslus atvykimo laikas priklauso nuo to, kokią procedūrą pasirinkote, kaip gerai apie ją žinote ir kokio poveikio tikitės iš procedūros. Visada geriau atvykti į saloną 10 minučių ankščiau. Jeigu vėluojate daugiau nei 10 minučių, Jums atitinkamai bus trumpinama procedūra.

Paaiškinkite savo norus. Nesidrovėkite ir paaiškinkite registruodamiesi ko būtent norėtumėte procedūros metu. Pagrindiniai klausimai, kaip - terapeutas (vyras ar moteris), jeigu norite kažko kitaip - drąsiai sakykite. Masažo metu Jūs taip pat nesivaržykite klausti, pasakyti, kas yra ne taip - per stipriai, per silpnai, muzika per garsi, kambario temperatūra per vėsi ar per šilta ir  t.t. Jūs atėjote čia atsipalaiduoti ir turite jaustis patogiai. Tad netylėkite jei Jūs norite, kad masažas Jums būtų atliktas kitaip. 

Informuokite mus apie savo negalavimus: alergijas, jautrumą, aukštą kraujo spaudimą, nugaros skausmus, traumas, širdies veiklos sutrikimus ar kitus fizinius negalavimus kai rezervuojate  procedūros laiką. 

Nuogumas. Masažas paprastai atliekamas nusirengus, pridengiant rankšluosčiu. Visada yra galimybė pasilikti su savo apatinėmis kelnaitėmis (Jums visada bus pasiūlytos vienkartinės), tačiau tai gali varžyti terapeutui prieiti prie raumenų. Vis dėlto, masažo terapeutai gerbia savo klientus, taigi problemų dėl to neturėsite. 

 

KO NEDERĖTŲ DARYTI MASAŽO SALONE

Neateikite procedūrai suprakaitavę. Nusiprauskite duše, nes taip bus maloniau ne  tik Jums patiems, bet ir terapeutui.

Nekalbėkite garsiai. Nesvarbu kurioje salono patalpoje būtumėte, nekalbėkite garsiai ir nesinaudokite mobiliuoju telefonu, nes tai trukdo kitiems ir Jums patiems atsipalaiduoti.

Nesitikėkite iš procedūros stebuklų. Vieno masažo salone nepakaks, kad išnyktų visi Jūsų negalavimai ir raumenų įtampą. Norėdami pajausti pagerėjimą, turėsite apsilankyti  keletą kartų.

Nesielkite su darbuotojais nepagarbiai. Nevaidinkite karaliaus ar karalienės jokiame salone, nes tai nepadarys Jūsų gyvenimo gražesnio. 

Neateikite į masažą sočiai papietavę ir išgėrę alkoholio. Jausitės nepatogiai ir apsunkę. Po procedūros rekomenduojama išgerti daug gryno vandens ir  neskubėti sočiai pavalgyti.